PŁATNOŚĆ & WYSYŁKA
Dla zapewnienia wygody przeprowadzania zakupów w naszym sklepie internetowym, LetsPlay oferuje rozmaite metody płatności. Możesz zapłacić kartą kredytową (Visa, MasterCard), za pośrednictwem STRIPE lub PayPal, w zależności od tego, która opcja bardziej Ci odpowiada.

STRIPE
STRIPE  jest to forma płatności online, która umożliwi Ci bezpieczną transakcję poprzez przekazanie środków bezpośrednio z Twojego banku. Transakcja księgowana jest zwykle po kilku minutach od wykonania przelewu.
PŁATNOŚĆ KARTĄ KREDYTOWĄ
Aby dokonać płatności kartą kredytową, należy wprowadzić numer karty, datę jej wygaśnięcia i trzycyfrowy kod zabezpieczający widniejący na odwrocie karty płatniczej, po prawej stronie od podpisu.Aby uniknąć opóźnień, upewnij się, że wprowadzone dane są poprawne. 
Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji, przy płatnościach kartą kredytową stosujemy standardy technologii 3D-Secure. Oznacza to dodanie jednego dodatkowego kroku do wykonania przy przeprowadzaniu procedury płatności za zakupy w sklepie internetowym. Po wpisaniu danych karty i ich poprawnej weryfikacji klient zostanie dodatkowo przekierowany na serwis internetowy swojego banku, w celu podania jednorazowego kodu autoryzacyjnego 3D-Secure. LetsPlay poprowadzi Cię krok po kroku przez procedurę standardowej technologii 3D-Secure przy opłacaniu transakcji.

PŁATNOŚĆ PAYPAL / PAYPAL EXPRESS
Podczas przeprowadzania procesu płatności nastąpi przekierowanie na stronę serwisu PayPal, gdzie trzeba będzie zalogować się na swoje konto PayPal i dokończyć transakcję. Jeżeli płatność zostanie zrealizowana, nastąpi automatyczny powrót do sklepu LetsPlay online.
Uwaga: Pamiętaj, że na Twoim koncie PayPal musi znajdować się dostateczna ilość funduszy do pomyślnej realizacji transakcji.
Gdy płatność zostanie zaksięgowana na naszym koncie, otrzymasz wiadomość e-mail od firmy PayPal, zawierającą potwierdzenie płatności, a także drugą wiadomość, od sklepu internetowego LetsPlay, z potwierdzeniem złożenia zamówienia.
Czy chcesz skorzystać z płatności Paypal / Paypal Express?
PayPal jest systemem płatności internetowych umożliwiającym dokonywanie bezpiecznych, prostych i szybkich płatności na stronach sklepów internetowych. PayPal nie pobiera za swoje pośrednictwo żadnych opłat.
Z kontem PayPal możesz połączyć swoje konto bankowe lub kartę kredytową.
Aby otworzyć konto w serwisie PayPal, odwiedź ich stronę, by uzyskać więcej informacji (www.paypal.pl)
BEZPIECZEŃSTWO DANYCH
Aby upewnić się, że informacje na temat Twojego zamówienia i karty kredytowej są bezpieczne, zawsze przesyłamy Twoje dane w postaci zaszyfrowanej. Używamy protokołu SSL (Secure Socket Layer).
Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa danych w części Polityka Prywatności.