POLITYKA ZWROTÓW

Prawo wymiany bądź zwrotu dotyczy tylko Towaru lub Towarów będących w niezmienionym stanie
.Zwracane towary powinny być nieużywane, czyste i bez uszkodzeń. Należy pamiętać, że w przypadku gdy towary były noszone, prane lub uszkodzone, możemy wymagać rekompensaty za obniżenie wartości produktu.

Produkty zawierające wady fabryczne lub niezgodne z zamówieniem podlegają reklamacji.

ZWROTY

Zgodnie z obowiązującym prawem, kupujący ma możliwość w ciągu 14 dni na zwrot towaru. Aby skutecznie odstąpić od umowy należy

  •  Wypełnij potrzebne oświadczenie - wzór jest dostępny TUTAJ ( тут надо наш сделать пример)
    i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem, oraz opakowaniem
  • Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem dołącz także wszystkie otrzymane z nim akcesoria oraz paragon lub fakturę, jeżeli były dołączone
  • Odeślij zwracany towar wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem na adres:
Odbiorca: 

(Lets Play) NORDNEX SP ZOO 

Ulica

Jana Pawła Woronicza 78/150

Kod pocztowy:

02-640

Miasto:

Warszawa

  • Aby zapobiec uszkodzeniom przesyłki w trakcie transportu, zapakuj towary ze starannością, wykorzystując w tym celu oryginalne opakowanie. Kupujący, odstępując od umowy, zobowiązany jest do zwrotu Produktu w stanie niezmienionym wraz z Dowodem zakupu lub jego kopią w terminie 14 dni. Koszty wysyłki zwracanego Produktu ponosi Kupujący. Sprzedawca gwarantuje całkowity zwrot ceny Produktu do Kupującego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący, chyba że Kupujący wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Zwroty Produktów wysyłane na koszt Sprzedawcy lub za pobraniem nie będą przyjmowane.

ZWROT PIENIĘDZY

Jak tylko otrzymamy Twój zwrot i zostanie on zatwierdzony, potwierdzimy to przez wiadomość na podany e-mail i zwrócimy Ci kwotę, którą zapłaciłeś za towar.

Uwaga: zaksięgowanie kwoty na koncie lub karcie kredytowej może potrwać do 14 dni kalendarzowych.

Zwroty na konto PayPal:

Gdy zwracana przesyłka zostanie dostarczona na adres sklepu internetowego LetsPlay i zwrot zostanie przyjęty, otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. W ciągu kilku dni zwrócimy pieniądze na twoje konto PayPal.